Atrakce pro vaše akce

Atrakce pro rodinné či dětské dny, obecné či městské slavnosti, festivaly, jarmarky, teambuildingy a další firemní akce a oslavy.

 

Chci vědět víceKontakt

Pronajměte si naše nafukovací atrakce

Náš technický tým zajistí dovoz a odvoz, montáž a demontáž a v ceně pronájmu je zahrnuta i profesionální obsluha. Vybírejte z naší nabídky atrakce pro venkovní i interiérové akce.

O NÁS

Agentura Devět měsíců s.r.o. je uměleckou a eventovou agenturou, která na trhu působí již desátým rokem. Nabízíme řadu programů a exkluzivního zastoupení. Dokážeme zajistit kompletní akci na klíč. Jsme přímým vlastníkem atrakcí i technického vybavení. 

BEZPEČNOST ATRAKCÍ

Jsme přímými vlastníky aktrakcí, které byly vyrobeny pro nás. Atrakce jsou opatřené výrobními certifikáty a splňují všechny potřebné normy EU. 

VYUŽITÍ NAŠICH ATRAKCÍ

Naše atrakce najdou využití všude tam, kde se chcete postarat o zábavu a vyžití dětí, ale klidně s nimi můžete počítat při firemním teambuildingu. Zajistíme také kompletní firemní akce na klíč. 

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Při rezervaci atrakce potřebujeme znát termín a místo akce, čas trvání akce, povrch, na kterém bude atrakce umístěna, zda-li disponujete vlastními zátěžemi a možností zastřešit atrakci v případě nepříznivého počasí.

Agentura Devět měsíců s.r.o. 

Jsme uměleckou a eventovou agenturou, a působíme na trhu již desátým rokem. 

let na trhu

realizovaných akcí

Kde nás najdete?

Agentura Devět měsíců s.r.o.

2. května 1536
760 01 Zlín

+420 737 60 00 65

info@devetmesicu.com

Poslat zprávu

13 + 3 =